Bohater tygodnia

Bohater tygodnia

W dniu 28 styczeń 2020 r. w Naszym Żłobku gościliśmy dzieci z grupy sześciolatków wraz z nauczycielami (opiekunami ) z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łękińsku. Celem wizyty była realizacja projektu przez Przedszkole w Łękińsku pt. „Bohater tygodnia”.
Bohaterem tygodnia była Lenka Matuszczak, która wraz ze swoją grupą przedszkolną oraz nauczycielami postanowiła przybliżyć zawód swojej mamy Basi, która pracuje jako opiekun w Żłobku.
Dzieci z przedszkola wraz z maluszkami z naszego  Żłobka z zainteresowaniem  uczestniczyły w różnych zabawach oraz w zajęciach dydaktycznych.  Podczas wizyty w naszej placówce starszaki miały okazję  również odwiedzić pokój Pani pielęgniarki oraz poznać czynności wykonywane w opiece pielęgniarskiej nad dziećmi.
Starszaki wykazały się ogromną opiekuńczością,  dlatego każdy przedszkolak na pożegnanie otrzymał kotylion z napisem Super Opiekun oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy dzieciom oraz Paniom za miłą  wizytę oraz zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć.

Skip to content